A co jeśli dziecko wyrośnie już z pieluszek. Co wtedy?!

5-10-15, czyli w sam raz na pieluchomajtki. Pieluchomajtki zazwyczaj kojarzą nam się z produktami przeznaczonymi dla młodzieży i dorosłych, którzy borykają się z problemem inkontynencji. Jednak obecnie coraz częściej pieluchomajtki wykorzystywane są przez rodziców, których dzieci skończyły już trzeci rok życia, ale jeszcze nie oswoiły się z nocnikiem, bądź też w przypadku dzieci niepełnosprawnych.

Po pierwsze komfort

Pieluchomajtki pozwalają rodzicom na łatwe przewijanie dziecka, produkt jest bardzo chłonny więc coraz bardziej większe i bardziej ruchliwe dziecko nie ma problemów z poruszaniem się, czy też zabawą. W tym miejscu należy odpowiednio dobrać produkt, tak aby nasza pociecha czuła się jak najmniej skrępowana. Abena zadbała o szeroka gamę produktów dla dzieci od lat 5 do 15. Mowa tu o pieluchomajtkach Abri-Form Junior, które mają węższy rdzeń chłonny oraz mniejsze wycięcie na nogi.

Zatem warto?

Tak, zdecydowanie tak. Pieluchomajtki pozwalają czuć się naszemu dziecko komfortowo i samodzielnie. Traktują to jako bieliznę. Pieluchomajtki zakłada i zdejmuje się szybko, bez przerywania zabawy, nie trzeba również martwić się o przewijak, czas czy miejsce na wykonanie tej czynności. Pieluchomajtki możemy również stosować u naszych dzieci w nocy, tym bardziej że są lekkie i niewidoczne kiedy założymy pod piżamę. Zarówno rodzic jak i dziecko może wtedy spać spokojnie.

Dla niepełnosprawnych dzieci

Dodatkowo pieluchomajtki Abri-form Junior marki Abena Polska wyposażono w elastyczne barierki i przylepcorzepy, które sprawiają, że produkt jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Pieluchomajtki te oddychają całą powierzchnią oraz mają sub-warstwy powodujące szybkie wchłanianie moczu oraz utrzymują suchą powierzchnię.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s