Pieluchomajtki dla dzieci

Pieluchomajtki to rodzaj jednorazowej pieluchy, która różni się sposobem zakładania i zdejmowania. Produkt przeznaczony jest dla już troszkę starszych dzieci, a w przypadku problemów z nietrzymaniem moczu również dla młodzieży. W tym poście przedstawimy wszystkie plusy i minusy stosowania pieluchomajtek na przykładzie produktów marki Abena Polska.

Plusy

Po pierwsze wygoda. Pieluszka ma to do siebie, że trzeba dziecko przewinąć. Kiedy nasz maluszek jest spokojny, to żaden problem. Gorzej, gdy się wierci, jest niespokojny, czy po prostu nie lubi tej czynności. Wtedy pieluchomajtki mogą okazać się zbawienne. Dziecko może samo zdjąć i nałożyć pieluchomajtkę, a z czasem uczy to naszego brzdąc samodzielności. Produkty Abena Polska posiadają elastyczne przylepcorzepy, które idealnie sprawdzają się w tej sytuacji. Co z czasem może przynieść jeszcze jedną wymierną korzyść. Nasz maluch szybciej zechce siadać na nocniku. A tym samym szybciej odstawimy pieluchomajtki na bok, co wiąże się z mniejszymi wydatkami na nasze dziecko. Same plusy.

Chłonność

To bardzo ważny czynnik, przy wyborze pieluchomajtek. Produkt Abena Polska, Abri-Form Junior posiada system oddychający całą powierzchnią oraz tzw. sub-warstwy, dzięki którym mocz jest szybko wchłaniania, a powierzchnia cały czas pozostaje sucha. Dziecko, nawet już to większe nigdy nie przeleje pieluchomajtki. Abri-Form Junior dedykowane są dla dzieci od lat 5 do 15.

Delikatne i miękkie

To bardzo ważna cecha. Szczególnie jeśli mówimy o małych dzieciach, które noszą pieluchomajtkę przez cały dzień, a także śpią w niej w nocy. Delikatny materiał jak i również kolorowe wzorki bardzo dobrze kojarzą się dzieciom. W tym miejscu warto wspomnieć także o dopasowaniu pieluchomajtki do ciała naszego dziecka. Wygoda przy poruszaniu się w połączeniu z delikatnym materiałem są gwarancją komfortu naszych najmłodszych pociech.

Pieluchomajtki są droższe niż zwykłe pieluchy, dlatego warto sprawdzić, czy dany produkt odpowiada naszym oczekiwaniom. Firma Abena Polska w swoim portfolio ma spory wybór produktów przeznaczonych dla najmłodszych, jak i starszych, chodzących już dzieci, dlatego z całą pewnością każdy znajdzie odpowiednią pieluchomajtkę dla swojego dziecka. Sprawdź katalog produktów na stronie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s