Przewijamy, kąpiemy i pielęgnujemy ciało. Przewijamy, kapiemy i pielęgnujemy. Przewijamy…

Higiena i pielęgnacja skóry noworodka to konieczność, rutyna i również miły obowiązek każdego z rodziców. Przewijanie pieluszek, kąpiel oraz pielęgnacja skóry i ciała noworodka powinny być codziennymi rytuałami, warto zatem zadbać o odpowiednie przygotowanie.

Przewijanie

Nawet kilkanaście razy dziennie, tyle razy w pierwszych tygodniach będziemy zmieniać pieluszkę naszemu niemowlakowi. Ważne zatem, aby produkt był sprawdzony, idealnie pasował do ciała niemowlaka, nie podrażniał skóry, a przy tym był tani. Porównując ceny produktów dostępnych na rynku (ilość sztuk w opakowaniu + jakość), śmiało można powiedzieć, że różnica na produkcie jest bliska zero. Jeśli nie kupujemy ponad 200 sztuk i w pakietach z innymi produktami producenta. Warto zatem postawić na jakość. W tym przypadku pieluszki Abena Polska z serii Bambo Nature sprawdzają się idealnie. Wszystkie możliwe rozmiary, certyfikaty i  jakość sprawiają, że pieluszki producenta z Łozienicy są idealnym produktem dla noworodków. Zmiana pieluszki to nie wszystko. Trzeba zaopatrzyć się także w chusteczki nawilżane i tu z pomocą również przychodzi Abena Polska, a dokładnie linia Bambo Nature.

Kąpiel

Kolejna nieodzowna czynność. I po raz kolejny możemy zaufać firmie Abena Polska, która w swoim portfolio posiada produkty do pielęgnacji skóry po kąpieli i przeciw oparzeniom. Kremy, balsamy czy oliwki w spray’u idealnie nadają się w przypadku, gdy chcesz zatroszczyć się o skórę niemowlaka.

Pielęgnacja skóry i paznokci

Nasz maluszek potrzebuje sporej uwagi i troski. Skóra, kikut, paznokcie, włosy, fałdki, wszystko wymaga starannej uwagi i wyjątkowej pielęgnacji. Abena Polska słucha potrzeb konsumentów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Dlatego też w portfolio znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do troski o swoje nowonarodzone dziecko. Warto nam zaufać!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s