Jak zorganizować rodzinnego sylwestra z maluszkiem u boku?

Czasy kiedy byłaś singielką, albo gdy nikt nie gaworzył i płakał nad ranem minęły już bezpowrotnie. Teraz jeśli planujesz zabawę sylwestrową, to nie myślisz „gdzie?”, ale „czy w ogóle?”. Warto zatroszczyć się, aby ten wieczór był wyjątkowy. Koniec roku to świetna okazja do podsumowań, więc jako młodzi rodzice możecie sprawić, aby ta noc była wyjątkowa.

Pierwszy Sylwester

Nowy Rok to świetna okazja, żeby przypomnieć sobie wszystkie miłe chwile z ostatnich dwunastu miesięcy. Warto zatem zaopatrzyć się w album lub też zdjęcia na nośniku pamięci i odtworzyć na dużym ekranie wasze wspólne wspomnienia. Dodatkowo obowiązkowo ciepłe napoje i warzywne przekąski. Wieczór pełen wspomnień można zaczynać…

W większym gronie

Znajomi, czy rodzeństwo które również posiada małe dziecko, w ten wieczór zapewne także będzie siedziało w domu, więc dlaczego by nie zorganizować wspólnej „imprezy”. Mały kącik do zabawy dla maluszków, wspólne odciskanie dłoni i stópek w glinie, rozmowy dotyczące własnych przemyśleń związanych z macierzyństwem. Wszystko w spokojnej i rodzinnej atmosferze. Również dobry pomysł.

A może jednak imprezka?

Sylwester jest raz w roku, więc nie możecie sobie odpuścić. Nawet pomimo, że macie małe dziecko. Lepiej zastanówcie się dwa razy. Na imprezy nie warto wychodzić gdy ma się małe, kilkutygodniowe dziecko. Maluszek i rodzice jeszcze uczą się siebie nawzajem. Bobas oczekuje czułości, ustalania rytmu dnia i nocy, a także w grę wchodzi karmienie piersią. Odradzamy również wynajmowanie opiekunek, czy mam i babć w roli takowych. Maluszek potrzebuje matczynej opieki i czułości. Samo sprawdzanie, czy dziecko śpi i czy przypadkiem nie trzeba dać mu butelki nie wystarczy! Bobas potrzebuje Twojej bliskości.

Doceńcie ten moment i spędźcie wieczór wspólnie, razem, w rodzinnej atmosferze. Wszystkiego dobrego dla czytelników bloga Bambo Nature w nadchodzącym 2016 roku życzy Abena Polska.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s