Wysoki standard firmy Abena

Abena jest pierwszym producentem i dystrybutorem produktów na nietrzymanie moczu, który otrzymał Skandynawski Znak Ekologiczny i posiada to wyróżnienie do dzisiaj.

Oznakowanie EU Ecolabel jest dobrowolną inicjatywą założona w 1992 roku przez Komisję Europejską w celu stworzenia wspólnych europejskich standardów etykietowania działalności związanej z ochroną środowiska.

We wrześniu 2015 roku Abena A / S – jako pierwszy producent pieluch – otrzymał, to prestiżowe wyróżnienie. Etykiety znalazły się na produktach; Bambo Nature Midi Plus, Bambo Nature Maxi Plus oraz Bambo Nature Junior Plus. (Więcej o produktach na stronie bambonature.pl )

Aby uzyskać certyfikat EU Ecolabel, na wszystkich etapach produkcji danego produktu muszą być spełnione wysokie normy. W związku z tym produkty z certyfikatem EU Ecolabel są najlepszej jakości.

„Zawsze wierzyłem w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Troska o naszą planetę jest istotą naszej strategii. Przyznanie nam certyfikatu EU Ecolabel jest kolejnym potwierdzeniem naszej pracy na rzecz ekologii”, powiedział prezes Abena Produktion, Arne Terp-Nielsen.

Czy wiedziałeś, że:

  • Produkty oznakowane EU Ecolabel są sprzedawane w państwach członkowskich UE oraz w Liechtensteinie, Norwegii i Islandii (odwiedź nasz sklep internetowy www.abenasklep.pl),
  • Abena przetwarza 95% wszystkich odpadów z produkcji pieluszek dziecięcych i artykułów higienicznych,
  • Szeroka gama produktów Abena jest testowana dermatologicznie i zgodna z zaleceniami duńskiej fundacji Asthma and Allergy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s